На черговій XXXIV сесії районної ради

22 серпня 2019 року під головуванням Лариси Ярової, голови райради, відбулося виїзне пленарне засідання XXXIV сесії Печенізької районної ради VII скликання. У засіданні взяли участь депутати районної ради, Ольга Кизим - заступник голови райдержадміністрації, керівники відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, районних служб.

Протягом засідання депутатським корпусом розглянуто та прийнято позитивні рішення з наступних питань Порядку денного XXXIV сесії районної ради:

1.Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я Печенізького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року.

2. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку Державної казначейської служби України у Печенізькому районі Харківської області на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року.

3. Про внесення змін до Умов про призначення та виплати стипендій обдарованим і талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області, затверджених рішенням районної ради від 06 березня 2018 року ( із змінами).

4. Про виплату стипендій обдарованим і талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області.

5. Про виплату грошової винагороди кращим педагогічним працівникам закладів освіти Печенізького району Харківської області.

6. Про затвердження Договору про організацію та фінансування витрат на надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Печенізького району у 2020 році.

7. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік.

8. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік».

9. Про створення груп подовженого дня у закладах освіти Печенізької районної ради Харківської області.

10. Про укладання контракту з Лапком Валерієм Юрійовичем, директором комунального закладу «Печенізький районний Будинок культури».

11. Про укладання контракту з Макаренко Тетяною Іванівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПЕЧЕНІЗЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА».

12. Про укладання контракту з Гриценко Ольгою Олексіївною, директором Новобурлуцького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області.

13. Про укладання контракту з Киценком Анатолієм Михайловичем, директором Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи Печенізької районної ради Харківської області.

14. Про структуру виконавчого апарату районної ради.

Крім того, під час сесії заслухали звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2019 року та інформацію щодо своєчасного е-декларування доходів та майна.