На Печеніжчині відзначили талановитих дітей та їх наставників

За ініціативи голови Печенізької районної ради Лариси Ярової та підтримки депутатського корпусу районної ради у 2018 році було прийнято рішення районної ради про виплату грошових винагород кращим педагогічним працівникам та стипендій обдарованим і талановитим учням, які досягли високих результатів у навчанні, спорті та творчості. В минулому році стипендії отримали 18 учнів та 16 педагогів, творча робота яких здобула широке визнання і вносить великий вклад у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

Сьогодні, 22 серпня 2019 року, в районному Будинку культури відбулося урочисте нагородження обдарованих дітей та їх наставників за підсумками роботи у 2018/2019 навчальному році.

Голова районної ради Лариса Ярова та депутатський корпус райради запросили на урочистий захід представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, вчителів, батьків, дітей та мешканців району аби разом розділити радість перемоги з винуватцями свята.

З показу фотопрезентації про історію заснування конкурсу та участь лідерів шкільного самоврядування у заходах, які проходять в районі, розпочалися урочистості.

Головною подією заходу була урочиста церемонія нагородження, переможців вітали голова районної ради Лариса Ярова та депутати районної ради. За своїми нагородами переможці прямували червоною доріжкою.

Сертифікати на отримання стипендій та Відзнаки Печенізької районної ради отримали 40 лауреатів, серед яких призери шкільних олімпіад, переможці фестивалів та конкурсів вокального та хореографічного мистецтва, випускники, що мають високий бал зовнішнього незалежного оцінювання, Чемпіони відділення важкої атлетики, вихованці гуртків «Образотворче мистецтво», «Конструювання та моделювання одягу», «Цифрова фотографія», «Різьблення по дереву» та «Авіамоделювання».

Впродовж заходу танцюристи показували свою майстерність, спортсмени хизувалися своєю силою та витривалістю, на екрані демонструвались творчі роботи та дипломи переможців.

Свої нагороди сьогодні також отримали 24 педагоги-наставники, які докладають максимум зусиль на шляху до перемог наших юних талантів.

«Наша зустріч – це вже традиція, і я рада бачити знайомі обличчя. Серед вас немає випадкових людей: за кожним – уже історія перемог і, що цілком зрозуміло, – історія великої праці, вашої, ваших батьків і вчителів. Сьогодні ви отримали чергове підтвердження свого успіху, але не менш важливо, щоб в подальшому ваші знання і старання стали в нагоді. Важливо зробити правильний вибір та ефективно використовувати отримані інформацію та досвід. Я щиро хотіла би, щоб ви знайшли себе в нашій країні. Настане час, коли ви будете оцінювати зроблене нами та йти вперед. І, дивлячись на вас, я в це майбутнє вірю», – зазначила Лариса Ярова, звертаючись до переможців.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!