У Печенігах відкрилась художня галерея

За ініціативи Мотузного Сергія Івановича 23 серпня в ТРК «Градус» в смт Печеніги відбулося урочисте відкриття приватної художньої галереї ім. Генріха Семирадського. З нагоди відзначення 175-річчя від Дня народження великого майстра І.Ю.Рєпіна в галереї відкрилась виставка сучасних художників «Живопис об’єднує світ».

В галереї представлені роботи талановитих митців нашого краю та харківських живописців, фотороботи та вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

В заході взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, голова Харківської організації Національної спілки художників України Віктор Ковтун, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, представники художньо-меморіального музею ім. І. Рєпіна, місцеві та харківські митці, запрошені гості та жителі району.

Лариса Володимирівна подякувала Сергію Івановичу за відкриття такої прекрасної галереї, яка сприятиме популяризації творчості талановитих митців, а цінителям мистецтва дасть можливість зустрітися з прекрасним. Авторам робіт зичила творчих успіхів та натхнення.

В подальшому в галереї планується проведення культурних акцій, майстер-класів, тренінгів, виставок та презентацій.

Запрошуємо всіх відвідати виставку «Живопис об’єднує світ».