Лариса Ярова привітала мешканців Печеніжчини з Днем Незалежності України!

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України під патронатом керівників району Лариси Ярової та Михайла Никитченка 23 серпня на центральній площі селища Печеніги відбулося патріотичне, цікаве, видовищне свято.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх Лариса Ярова зазначила: «Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Щиро дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій нашого краю, а значить, і держави в цілому. У цей святковий день бажаю всім міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру та добробуту».

На святковому заході очільники району відзначили Грамотами та подарунками активних мешканців громади.

Родзинкою свята був розіграш серед всіх присутніх супер-призів від районної ради, райдержадміністрації, Печенізької селищної ради, Мартівської, Артемівської, Новобурлуцької та Борщівської сільських рад.

Впродовж святкування встановлювались районні рекорди на швидкість поїдання вареників та випивання пива.

Всі бажаючі мали змогу оглянути виставку «Розвиток музейної справи Печеніжчини за роки незалежності України».

Для мешканців та гостей Печенізького краю була підготовлена концертно-розважальна програма за участю творчих колективів району та запрошених гостей -кавер-гурту «Місто». Всіх бажаючих смачно пригощали у містечку частувань, дітвора бавилася на атракціонах.

Молодь та всі бажаючі відпочили на святковій дискотеці, а завершив урочисте дійство святковий феєрверк.