Привітання Лариси Ярової з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Шановні мешканці та гості Печенізького району!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора
 та Днем Незалежності України!

Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш Печенізький край, складається із успіхів кожного з вас. Щодня своїми спільними зусиллями, своєю напруженою повсякденною працею ви дбаєте про те, щоб Україна ставала сильнішою, розвинутішою та авторитетнішою.

Щиро дякуємо кожному з васза всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого краю, а значить, держави в цілому.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру та добробуту. Хай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої країни!

Голова районної ради Лариса Ярова,
         депутатський корпус районної ради