Мартівська громада відзначила День села!

Найбільше село Печенізького району, Мартове, відзначило 24 серпня День села. Традиційно багато років поспіль іменинне свято громади мартівчани присвячують найголовнішому державному святові - Дню Незалежності України! У святкових заходах взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, Артемівський сільський голова Олександр Чумак, протоієрей Ілля Сорока.

Голова районної ради Лариса Ярова разом із лідерами учнівського самоврядування Мартівського ліцею привітали мешканців та гостей села з іменинним святом, побажали миру, злагоди, благополуччя та процвітання мартівській громаді. Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали смачною випічкою та дарували різнокольорові кульки з побажаннями гарного настрою та добра.

В цей святковий день були відзначені почесні мешканці села, його найповажніші за віком та наймолодші жителі, молодята, які побралися, а також матері військовослужбовців, чиї сини на даний час проходять службу у лавах Збройних Сил України.

До Дня Незалежності України мартівчани організували акцію по встановленню рекорду «Найбільша кількість односельчан з символами України на святкуванні Дня села Мартове», після встановлення рекорду за реєстраційними номерами відбувся розіграш призів – велосипедів та інших цінних подарунків серед учасників акції в національному вбранні.

Концертно-розважальна програма відбулася за участі місцевих артистів та запрошених гостей. А надвечір на всіх бажаючих чекала святкова дискотека.