В районі триває реалізація міні-проектів «Разом в майбутнє»

28 серпня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова перевірила хід виконання робіт по реалізації міні-проектів в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Голова районної ради відвідала Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, де реалізовується міні-проект «Омріяна кімната праці – наш вибір!», який передбачає створення сучасного кабінету обслуговуючої праці відповідно до виконання завдань програми з технології. На даний час в приміщенні виконані роботи по заміні освітлення на сучасне енергозберігаюче, здійснено сантехнічні роботи, проведено поточний ремонт та фарбування стін, а також виконано стяжку підлоги та укладання лінолеуму.

Також Лариса Володимирівна ознайомилася з ходом робіт по реалізації міні-проекту «HUB «SKY» - простір нових можливостей», який передбачає створення центру молодіжної активності на базі центру дитячої та юнацької творчості для вихованців віком від 3 до 18 років, які б мали змогу розвивати та реалізовувати свої творчі таланти та здібності. На даний час у двох кімнатах виконані роботи по заміні дерев’яної підлоги на стяжку, встановлено 2 дверей, здійснено заміну електропроводки, проведено шпаклювання стін та стелі.

Крім того, оглянули приміщення в Печенізькому територіальному центрі соціального обслуговування, де реалізовується міні-проект «Заради здоров’я людей». Проект передбачає створення реабілітаційної кімнати для оздоровлення громадян. В рамках міні-проекту вже виконано роботи по встановленню 2 дверей, заміну електропроводки та вирівнювання стін гіпсокартоном.

Реалізація міні-проектів триває.