Привітання Лариси Ярової з Днем села Артемівка!

Шановна Артемівська громадо

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 317-річниці від дня заснування села Артемівка!

Артемівка – це край талановитих, щирих та працелюбних людей. Завдяки вашим працьовитим рукам і небайдужим серцям, натхненній праці ваше село розвивається, зростає його економічний та культурний потенціал, життя людей змінюється на краще, стає комфортнішим та багатшим.

Дякуємо кожному з вас за всі добрі справи, які ви зробили та робите для рідного краю аби життя в ньому ставало комфортнішим та сучаснішим. Адже наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі.

Щиро зичу вам, шановні артемівці, добра і здоров’я, родинного тепла і затишку, мирного неба над головою, непохитної віри в свої сили і заможне майбутнє рідного краю.

Нехай ця знаменна дата наповнить серце кожного жителя села гордістю за свійкрай та надихає на нові звершення на благо рідної землі.

Довголіття і процвітання Артемівській громаді!

З найкращими побажаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,