Артемівська громада відзначила День рідного села!

Щорічно в кінці серпня артемівська громада відзначає знаменну дату - річницю утворення рідного села. Цього року артемівці відзначали 317-річницю від дня заснування села. Святкові урочистості відбулися 30 серпня біля Артемівського сільського Будинку культури.

Привітати дружню, працьовиту та веселу артемівську громаду прибули почесні гості – голова районної ради Лариса Ярова, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, Мартівський сільський голова Ігнат Нечіпорук.

Лариса Ярова вітала артемівців з Днем села разом із лідерами учнівського самоврядування освітніх закладів району. Вітаючи присутніх з днем громади, голова районної ради відзначила, що нинішнє свято об’єднало всіх, хто народився й виріс у селі, хто став жителем громади та залишився тут назавжди. Від імені депутатського корпусу районної ради Лариса Володимирівна побажала сільчанам, щоб у кожному домі лунав дитячий сміх, панувало щастя і благополуччя, а Артемівка була цікавим, квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповнюватиметься теплом, радістю і надією на краще. Також Лариса Володимирівна повідомила, що на даний час триває реалізація міні-проекту «Створюємо культурно-освітній центр – зміцнюємо громаду!», в рамках якого буде здійснено технічне оснащення та естетичне оформлення актової зали Артемівського НВК. Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали смачною випічкою та дарували різнокольорові кульки з побажаннями миру, злагоди, благополуччя та добра.

Святкові урочистості відбулися за участі аматорів сільського Будинку культури, а також артистів, запрошених із сусіднього району. В цей святковий день були відзначені почесні мешканці села в різних номінаціях. Безпрограшна лотерея із розіграшем велосипедів та інших цінних призів зацікавила всіх, хто встиг придбати квитки. А надвечір молодь та всі бажаючі відпочили на святковій дискотеці.