Село Приморське відзначило іменинне свято

31 серпня 2019 року поблизу сільського Будинку культури зібралися майже всі жителі та гості села Приморське аби разом відсвяткувати День села. Мешканців села зі святом привітали голова районної ради Лариса Ярова, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, депутат районної ради Андрій Шидич, Новобурлуцький сільський голова Володимир Маренич.

Лариса Ярова передала вітання Приморському від депутатського корпусу районної ради та зичила усім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, розвитку та процвітання. Також Лариса Володимирівна повідомила, що на даний час триває реалізація міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», серед яких і проект «Перетворимо садочок на казковий куточок», в рамках якого буде встановлено дитячий майданчик на території Приморського дитсадку. Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали смачною випічкою.

Концертно-розважальна програма, дитячі розваги та атракціони, відзначення почесних мешканців громади, святковий стіл для сільчан, дискотека для молоді – лише невелика частина святкової програми.

На святі панувала дружня атмосфера, мешканці села мали змогу поспілкуватися один з одним, відпочити та весело провести час.