Привітання Лариси Ярової з Днем знань!

Шановні учні, вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року!

День знань - це всенародне свято,якеоб'єднує усіх нас, бо кожен колись у цей день вперше переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.Саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання нового, ще незвіданого дорослого життя.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Сподіваємось, що День знань стане для нинішніх школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Окремі слова подяки хочемо висловити шановним педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

З нагоди свята бажаємовсім міцного здоров’я, нових здобутків, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань.

Зі святом вас, дорогі друзі! Щасти вам!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,