День знань у Печенізькому ліцеї

02 вересня вперше на центральній площі селища Печеніги відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Свято об’єднало на площі представників різних поколінь, і малі, і дорослі мешканці селища зібралися, щоб привітати школярів із початком нового навчального року.

На урочистій лінійці були присутні почесні гості – голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко, народний депутат України Дмитро Шенцев, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко.

Лариса Володимирівна привітала учнів із Днем знань та побажала їм, щоб новий навчальний рік став для них початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихнув успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

«Печенізька районна рада дарує вам смачні подарунки аби сьогодні, вирушаючи на першому уроці у подорож країнами Європи, ці смаколики зробили вашу подорож смачною та незабутньою», - зазначила голова райради.

Родзинкою свята стало прийняття до лав ліцеїстів нових учнів – першокласників. Через вишиванковий коридор, який утворили схвильовані батьки, діти під оплески всіх присутніх крокували на першу у своєму житті шкільну лінійку.

Учні та вчителі ліцею ім. Г.Семирадського подарували невеличку концертну програму всім присутнім, створюючи атмосферу свята.

Перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року. Урочистою ходою через вишиванковий коридор під керівництвом класних керівників школярі вирушили на свій перший урок «Розкажи Європі про себе».