П’ятничани відзначили День села

Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячно світить чоло - пахне цвітом село…»

21 вересня у день великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці мешканці села П’ятницьке відзначають день села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народились і виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В день своїх іменин село радо зустрічає гостей.

Біля сільського клубу зібрались місцеві жителі та гості. Радісні усмішки, жартівливі розмови, теплі обійми. Таке дійство у селян буває практично раз на рік.

Привітати мешканців села приїхала голова Печенізької районної ради Лариса Ярова. Вітаючи селян зі святом, Лариса Володимирівна відзначила, що «Пятницьке - це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. Ви всі вболіваєте один за одного, допомагаєте у скрутні хвилини, разом розділяєте радість і горе. В цей святковий день бажаю всім вам гарного настрою, процвітання та добробуту». Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали запашними булочками. Печенізький селищний голова Юрій Мариненко також побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді. Як і годиться, під час офіційної частини лунали не тільки офіційні привітання, а й слова шани односельцям, які своєю працею і своїми талантами прославили рідну землю. Усіх, хто був відзначений цього дня, привітали подарунками.

Продовжилися заходи святковою концертною програмою за участі вихованців Печенізького районного Будинку культури. Для наймолодших мешканців діяли дитячі атракціони, проводилось безліч цікавих конкурсів та змагань. Впродовж свята всіх присутніх пригощали смачними стравами – кашею, пирогами та іншими смаколиками.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї осінньої днини в село П’ятницьке.