Борщівська громада відзначила іменинне свято

21 вересня в день славного християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці на Печеніжчині святкувала свій 347 День народження територіальна громада села Борщова. Рідна батьківська земля покликала до себе на свято тих, хто в цих краях народився і виріс, завітали також гості із сусідніх сіл. Привітати мешканців громади з видатною подією завітала і голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

Для села день його народження завжди подія, тому майже всі мешканці та гості села зібралися аби разом відсвяткувати цю подію.

Голова районної ради побажала мешканцям громади доброго здоров’я, благополуччя, закликала берегти славні звичаї та традиції, бо «село – невичерпна криниця нашого родоводу». Від Печенізької районної ради всіх присутніх пригощали смачною випічкою.

Для мешканців села та його гостей відбувся святковий концерт за участі місцевих талантів Борщівського сільського клубу та запрошених гостей.

Цінними подарунками було відзначено почесних мешканців села Борщова у різних номінаціях. Під час святкової програми у безпрограшній лотереї розіграли суперпризи – велосипеди від депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова та призи від Борщівської сільської ради.

Для наймолодших мешканців села діяли дитячі атракціони, дорослих і малих частували смачним козацьким кулішем та апетитним шашликом.

На завершення свята була організована дискотека. Свято вдалося на славу, запам’яталося своєю щирістю і душевним теплом.