Відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

23 вересня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова провела робочу нараду за участі керівників органів місцевого самоврядування, начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Гребеннікової, начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Прохорчук, начальника відділу культури райдержадміністрації Лариси Данильченко.

Під час зустрічі обговорили організаційні питання щодо участі органів місцевого самоврядування у районних заходах з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Дня захисників України.

Також на нараді розглянули питання забезпечення органами місцевого самоврядування пільгового проїзду учнів та педагогічних працівників до місць навчання згідно статті 56 Закону України «Про освіту».