Лариса Ярова взяла участь у розширеній педагогічній нараді

24 вересня 2019 року відбулася розширена педагогічна нарада, в якій взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Прохорчук, начальник відділу культури і туризму Печенізької райдержадміністрації Лариса Данильченко, керівники освітніх закладів Печенізького району.

На нараді обговорили питання взаємодії органів місцевого самоврядування із закладами освіти. Лариса Володимирівна наголосила на тому, що зміни в законодавстві внесли зміни у відносини районної ради та закладів освіти, але співпраця органів місцевого самоврядування з освітянами не обмежується функціями, зазначеними у Законах України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про освіту», питання забезпечення розвитку освітнього процесу потрібно вирішувати спільно у тісній взаємодії.

Голова районної ради проаналізувала статути закладів освіти, вказала на недоліки та звернула увагу присутніх на необхідність використання в усіх офіційних документах нової термінології відповідно до законів України; закликала всі заклади освіти зробити доступною інформацію про діяльність свого закладу, оприлюднюючи її на відкритих та загальнодоступних ресурсах.

Також Лариса Ярова повідомила, що на даний час завершується процес реалізації міні-проектів в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» і наразі триває активний процес залучення громадськості району до участі в конкурсі наступного року. Голова райради запросила всіх бажаючих прийняти активну участь у написанні нових проектів.

Під час наради Лариса Володимирівна ознайомила присутніх з історією заснування Всесвітнього дня вчителя та розповіла про новий формат відзначення Дня працівників освіти в Печенізькому районі, який дозволить учням побачити своїх наставників у новій неформальній обстановці.