Оголошення про скликання чергової ХXXV сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 24 вересня 2019 року №15 «Про скликання XXXV сесії районної ради VІІ скликання» скликається XXXV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXXV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 24 жовтня 2019 року о 10.00 год в приміщенні районної ради за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 48

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Печенізькому районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року (із змінами).
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
  4. Про внесення змін до Переліку суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 25 липня 2013 року (із змінами).
  5. Про внесення змін до Переліку об’єктів (майна) спільної власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням районної ради від 27 лютого 2014 року (із змінами).
  6. Про депутатський запит.
  7. Різне.

- про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року