Працівники дитсадків приймали вітання з професійним святом

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники дошкільної освіти. Голова районної ради Лариса Ярова відвідала сьогодні дошкільні навчальні заклади Печенізького району і привітала вихователів та всіх працівників дитячих садочків з професійним святом - Днем дошкілля.

На адресу вихователів, помічників вихователів, музичних керівників та всіх працівників дошкільної освіти, які віддають тепло своїх сердець, свою любов і турботу малюкам Печеніжчини, пролунали щирі слова подяки та глибокої поваги. Лариса Володимирівна привітала працівників дитячих садочків квітами та подарувала ексклюзивні «солодкі вежі», наповнені цукерками, ароматними сортами чаю, різноманітним печивом, цукатами, ананасами та іншими солодощами.

Лариса Ярова поспілкувалася з малечею, з працівниками закладів, поцікавилася температурним режимом, харчуванням та іншими питаннями, які важливі для роботи дитячих садочків.