Привітання Лариси Ярової з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Шановні мешканці Печенізького краю, ветерани війни,

ветерани праці, пенсіонери!

Щиро вітаємо вас з Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день - чудова нагода сказати слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за їх вклад у розвиток країни, за напружену працю, за доброту та мудрість.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що ви зробили заради нашого майбутнього. Низький уклін вам, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, за все , що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя і благополуччя, сил і наснаги, щоб і далі дарувати нам тепло своїх сердець! Хай всі проблеми і незгоди обходять вас стороною, а добро повертається сторицею! Зі святом!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,