На щотижневій нараді 27 січня

27 січня 2020 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Кизим. В роботі апаратної наради взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова повідомила, що 23 січня 2020 року відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, під час яких обговорювались питання щодо розробки Стратегії розвитку регіону, зміни до Конституції України в частині місцевого самоврядування та особливості проведення місцевих виборів у контексті нового виборчого кодексу України.

Також голова районної ради наголосила на тому, що з 21 січня 2020 року розпочинається прийом заявок на участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» 2020 року, який триватиме до 01 березня 2020 року.

Крім того, Лариса Володимирівна інформувала, що 22 січня, у День Соборності України, в селі Мартове на фасаді Мартівського ліцею було встановлено пам’ятну меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Володимиру Заїці.

На апаратній нараді були розглянуті наступні питання: про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в районі, про розробку Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 роки, про організацію цивільного захисту в районі та підсумки роботи Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості за 2019 рік.