Лариса Ярова провела розширену нараду з керівниками комунальних установ

28 січня 2020 року під керівництвом голови Печенізької районної ради Лариси Ярової відбулася розширена нарада з керівниками комунальних закладів та установ Печенізької районної ради.

В роботі наради взяли участь заступник голови районної ради Ірина Постнікова, заступник голови Печенізької районної адміністрації Ольга Кизим, керуючий справами районної ради Сергій Богомаз, представники дозвільних та контролюючих органів, засоби масової інформації.

В ході наради опрацювали ряд важливих питань, а саме: щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, щодо основних принципів та вимог до безпечності і якості харчових продуктів, щодо усунення порушень і недоліків, виявлених під час перевірок комунальних закладів Печенізьким районним сектором ГУ ДСНС України в Харківській області та Печенізьким районним відділом ГУ Держспоживслужби України.

Крім того, під час наради обговорили питання про умови контрактів суб’єктів спільної власності територіальних громад.

Розглянули питання щодо відкриття реєстрації заявок на участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє – 2020» та цьогорічні зміни в умовах участі у конкурсі.

Впродовж наради проаналізували основні зміни в законодавстві щодо порядку заповнення та подання електронних декларацій.

За результатами розширеної наради керівникам комунальних закладів та установ були надані доручення та методичні рекомендації щодо їх виконання.