Привітання Лариси Ярової з Днем Соборності України!

Дорогі земляки!

Вітаємо вас з великим державним святом - Днем Соборності України!

Проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки УНР та ЗУНР стало днем народження неподільної незалежної української держави. І нині ця дата має бути для кожного з нас прикладом та орієнтиром, адже успіх побудови демократичної та процвітаючої країни ґрунтується на наших спільних зусиллях та на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє наших дітей та нашої країни.

Тож, нехай відчуття єдності допомагає нам жити і працювати задля розвитку та процвітання рідного краю.

З нагоди свята бажаємо всім вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя і добра, злагоди і незламної віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай кожен з вас зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, чистими помислами і бажанням зробити свій внесок в загальну справу розвитку держави! Слава Україні!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,