СВЯТО ВОДОХРЕЩА ВІДЗНАЧИЛИ НА ПЕЧЕНІЖЧИНІ!

За підтримки голови Печенізької районної ради Лариси Ярової, першого заступника голови Печенізької райдержадміністрації Михайла Никитченка, Печенізького селищного голови Юрія Мариненка 19 січня 2020 року у Печенігах на березі річки Сіверський Донець відбулося свято Водохреща, яке зібрало чимало мешканців селища та сіл району.

Традиційні йорданські купелі у Печенігах стали добрим звичаєм, який обов’язково розпочинається із молитви. Настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоанн здійснив повний обряд освячення водойми та благословив усіх, хто готувався до купання.

Охочих пірнути у крижану річку тут завжди було чимало, масове урочисте дійство відбувалося із залученням служб охорони здоров’я, надзвичайних ситуацій, поліції, Печенізького комунального підприємства "Джерело".

Всіх бажаючих організатори свята пригощали гарячими напоями та смачними стравами.

Сподіваємося, що це свято додасть всім нам міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя та подарує всім світлу надію на прекрасне майбутнє.