Придбано нові гирі для відділення важкої атлетики

Юні гирьовики Печеніжчини постійно демонструють прекрасні результати у змаганнях з гирьового спорту та радують нас своїми перемогами на змаганнях різних рівнів. Вагомий внесок у розвиток та оснащення зали важкої атлетики та гирьового спорту вносить Печенізька районна рада. Тренування та якісна підготовка до змагань спортсменів Печенізької ДЮСШ відбувається в добре обладнаному спортивному залі, де є можливість займатися важкою атлетикою, гирьовим спортом та іншими силовими видами спорту.

З метою поповнення матеріально-технічної бази ДЮСШ та покращення умов для занять гирьовим спортом на 37 сесії Печенізької районної ради депутатським корпусом було виділено кошти на придбання спортивного обладнання для відділення важкої атлетики, а саме було закуплено чотирнадцять гирь вагою 16 кг.

«Наша основна мета полягає в тому, щоб підростаюче покоління зростало фізично міцним, витривалим і здоровим, тому районною радою питанням розвитку спорту в районі постійно приділяється значна увага. Сподіваюсь, що придбання спортивного знаряддя дасть змогу нашим спортсменам більш продуктивно тренуватися і досягати нових перемог», - зазначила голова районної ради Лариса Ярова.