УВАГА!!! Відкрито реєстрацію заявок на обласний конкурс «Разом в майбутнє»

Дата публикации

21 січня 2020 року розпочинається реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.

 

Метою Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад та налагодження партнерських зв’язків між громадами.

Номінації Конкурсу:

«Добробут та розвиток громад»;
«Благоустрій та охорона довкілля»;
«Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».
До участі у Конкурсі запрошуються:

перша категорія учасників – громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради) та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України;
друга категорія учасників – сільські, селищні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.
Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

для першої категорії учасників – до 300,0 тис. гривень;
для другої категорії учасників – до 1 500,0 тис. гривень.
Більш детальна інформація щодо умов, порядку проведення обласного конкурсу та методичні рекомендації щодо підготовки заявки та проєктної документації для участі розміщена на офіційному на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти» за посиланням.

РЕЄСТРАЦІЯ ПОЕКТНИХ ЗАЯВОК здійснюється з 21 січня 2020 року на сайті Харківської обласної ради за посиланням.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ проєктних заявок 01 березня 2020 року (до 17-00 год.).

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради за телефонами:(057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

Інформація за матеріалами Харківської обласної ради: http://oblrada.kharkov.ua/…/23359-vidkrito-reestratsiyu-zay…

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)