В районній раді лунали щедрівки та вітання

Нетрадиційно і святково розпочався робочий тиждень для працівників Печенізької районної ради та районної державної адміністрації. «Щедрий вечір» лунало в приміщенні: країною продовжують крокувати новорічні свята.

Сьогодні 13 січня 2020 року вихованці Печенізького центру дитячої та юнацької творчості, учасниці вокально-фольклорного колективу «Криниця» та настоятель Свято-Преображенського храму отець Іоан принесли з собою різдвяні вітання та долучили до невмирущих традицій і звичаїв українського народу усіх присутніх, зачарували їх майстерно виконаними щедрівками, колядками, піснями. В приміщенні лунали веселі жарти, вірші, щирі побажання, що дало можливість відчути неповторний колорит українського свята.

Голова районної ради Лариса Ярова щиро дякувала щедрівникам за подаровану ними неповторну атмосферу свята, радісні емоції, добрий настрій та зичила всім доброго здоров’я, веселих різдвяних свят. Нагородою для щедрувальників стали не лише теплі слова, а й солодкі подарунки.

Не залишились без подарунків і працівники районної ради та райдержадміністрації. Печенізька районна рада з побажаннями злагоди, любові та фінансового благополуччя подарувала всім записники, папки та ручки із зображенням Герба Печенізького району.