Новорічна казка для малечі

З нетерпінням чекають на новорічні свята усі діти, особливо малюки дошкільного віку. Завдання дорослих – зробити зимовий час особливим для кожної дитини. 03 січня 2020 року Центр дитячої та юнацької творчості Печенізької районної ради гостинно зустрічав дітей дошкільного віку з усіх куточків району. За підтримки Печенізької районної ради та Печенізької селищної ради для малечі, що не відвідує дитячі садочки, було проведено ранок «Новорічна казка».

Атмосферу веселих пригод створили для діток Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові герої, які разом з дітьми водили хороводи, співали пісень, танцювали, проводили ігри, конкурси. Малеча з радістю декламували вірші та фотографувалися з улюбленими казковими героями.
«Новорічні свята символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Турбота про дітей – це найперший обов’язок дорослих. На новорічно-різдвяні свята жодна дитина не повинна залишитися без уваги, подарунка та теплого слова. Районна рада приділяє значну увагу підтримці малечі Печеніжчини. Діти – наше майбутнє. Тому ми повинні створити належні умови для гармонійного розвитку та виховання підростаючого покоління», - зазначає голова районної ради Лариса Ярова.
По завершенню свята всі діти отримали новорічні солодкі подарунки.