В Артемівському НВК встановлено фільтри для очистки води

Депутатський корпус Печенізької районної ради постійно слідкує за розподілом коштів платників податків та за їх реалізацією, приділяючи значну увагу вчасному вирішенню проблем освітніх закладів Печенізького району. Нещодавно вирішено ще одну нагальну проблему в Артемівці.

Питання наявності якісної питної води давно стояло перед Артемівським навчально-виховним комплексом. Водогін, що був підведений до закладу, постачав воду з високим вмістом заліза та інших шкідливих для організму людини домішок, тому воду використовували лише для технічних потреб. Харчоблоку закладу освіти потрібна була якісна питна вода.

На останній сесії Печенізької районної ради депутатським корпусом було виділено кошти на придбання та встановлення фільтру для очистки води для Артемівського НВК. Придбання цілого комплексу якісного обладнання, що включає фільтр грубої очистки, фільтр зворотнього осмосу, фільтр-пом’якшувач, мінералізатор та накопичувальний бак для очищеної води, нарешті вирішило наболіле питання. Потужність такої системи фільтрів складає 300 літрів на добу, що повністю задовольняє потреби закладу освіти.

Голова районної ради Лариса Ярова завітала до закладу освіти в Артемівці, щоб особисто перевірити якість очистки води. В ході візиту обговорили питання підготовки школярів до ЗНО, поповнення матеріально-технічної бази школи, стану підготовки закладу до участі в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє-2020». Особливу увагу приділили питанню дотримання температурного режиму та епідемічної ситуації в закладі. Також голова районної ради привітала керівника закладу з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади із трудового навчання учня 11 класу Кормільця Дениса.