На щотижневій нараді 03 лютого

03 лютого 2020 року під головуванням заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка за участі голови районної ради Лариси Ярової, працівників виконавчого апарату районної ради, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування відбулася чергова апаратна нарада.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова повідомила присутнім, що 27 лютого 2020 року відбудеться чергова ХХІІІ сесія Харківської обласної ради, а 25 лютого 2020 року відбудеться пленарне засідання чергової ХХХVІІІ сесії Печенізької районної ради, роботі районної сесії будуть передувати засідання постійних комісій.

Лариса Володимирівна також інформувала, що 07 лютого 2020 року в Будинку рад відбудеться семінар-практикум на тему: «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».

В ході наради голова районної ради довела до відома присутніх, що 28 січня 2020 року була проведена нарада з керівниками комунальних закладів Печенізької районної ради, під час якої були розглянуті питання щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, питання основних принципів та вимог до безпечності і якості харчових продуктів та шляхів подолання виявлених у цих питаннях недоліків, а також обговорили питання щодо підготовки проектних заявок для участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Крім того, Лариса Володимирівна повідомила, що на останній сесії районної ради депутатським корпусом було виділено кошти на придбання і встановлення фільтрів для очищення води в Артемівському НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст.», таким чином в освітньому закладі було вирішено нагальну проблему в забезпеченні якісною питною водою.

На апаратній нараді були також розглянуті питання роботи Печенізького бюро правової допомоги; проведення верифікації отримувачів соціальних виплат; реалізації в області програми індивідуального будівництва на селі «Власний дім» на 2020 рік; проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовної дільниці Печенізького районного військового комісаріату.