Триває медична реформа на Печеніжчині

Одним із пріоритетних напрямків діяльності депутатського корпусу Печенізької районної ради VII скликання є галузь охорони здоров’я.

Голова районної ради Лариса Ярова переконана, що реформа медицини, що триває в Україні, повинна забезпечити рівний доступ всім українцям до якісних медичних послуг, що в районі слід побудувати таку систему охорони здоров’я, в центрі якої буде знаходиться пацієнт.

В рамках впровадження Програми матеріально-технічного розвитку закладів охорони здоров’я Печенізького району для комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» за рахунок коштів місцевого бюджету було придбано меблі та інше обладнання. А саме для кабінету щеплень закуплено стіл пеленальний, стіл маніпуляціонний, стіл письмовий та шафу картотечну металеву, а кожен сімейний лікар в своєму кабінеті відтепер має ростомір та ваги. Для нещодавно відремонтованого кабінету телемедицини придбано два письмових столи та шафу.

З метою виконання заходів з протипожежної безпеки придбано пожежні щити, вогнегасники та лампи аварійного виходу, які встановлені в усіх фельдшерських пунктах району та амбулаторії ЗПСМ.

В ході візиту до медичного закладу Лариса Володимирівна цікавилася нагальними проблемами та потребами закладу, які потребують першочергового вирішення, та запевнила, що Печенізька районна рада і надалі буде працювати над тим, щоб забезпечити населення району якісними і своєчасними медичними послугами.