Оголошення про скликання чергової ХXXVІІІ сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 07 лютого 2020 року №5 «Про скликання чергової XXXVІІІ сесії районної ради VІІ скликання» скликається чергова XXXVІІІ сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання чергової XXXVІІІ сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 25 лютого 2020 року о 10.00 год в приміщенні районного Будинку культури за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 56

Реєстрація депутатів розпочнеться о 09.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про звіт голови Печенізької районної ради про свою діяльність.
  2. Про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області на території Печенізького району.
  3. Про виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період 2017-2019 років, затвердженої рішенням районної ради від 12 січня 2017 року.
  4. Про затвердження районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період 2020-2022 років.
  5. Про виконання районної Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2019 рік затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року (із змінами).
  6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Печенізького району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року.
  7. Про виконання районної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Печеніжчини» на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року.
  8. Про виконання районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 березня 2019 року.
  9. Про затвердження районної комплексної Програми роботи з кадрами на 2020 рік.
  10. Про виконання Програми забезпечення виконання Печенізькою районною державною адміністрацією делегованих їй Печенізькою районною радою повноважень на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 березня 2019 року.
  11. Про затвердження Програми забезпечення виконання Печенізькою районною державною адміністрацією делегованих їй Печенізькою районною радою повноважень на 2020 рік.
  12. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району на 2020 рік».
  13. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».
  14. Про подовження трудових відносин з Жаданом Олександром Миколайовичем керівником КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
  15. Про депутатський запит.
  16. Різне.

- про Е – декларування депутатами районної ради