Головою районної ради здійснено виїзний прийом громадян у селі П’ятницьке

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної ради та районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено 12 квітня 2016 року головою районної ради Ларисою Яровою та головою районної державної адміністрації Миколою Шошиним в селі П’ятницьке в приміщенні сільської бібліотеки.

Прийом громадян проведено за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Никитченка, заступника голови райдержадміністрації Ольги Кизим, Печенізького селищного голови Юрія Мариненка, головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги в Печенізькому районі» Олександра Жадана, начальника Печенізького відділу обслуговування громадян Чугуївського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Харківської області Валентини Булгакової, головного державного соціального інспектора Оксани Брихарової.

В ході спілкування до керівників районної ради та районної державної адміністрації зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання незадовільного стану доріг  та ремонту містка в селі. Громадянами порушувались  питання щодо неналежної роботи  управління ветеринарної медицини в районі, зокрема  здійснення профілактичних щеплень від сказу домашнім тваринам (котам і собакам), вирішення питання клеймування великої рогатої худоби в приватних господарствах, роботи дільничного  інспектора  відділення поліції в Печенізькому районі   в зв’язку з  крадіжками та вивезенням металобрухту в селі.

Були висловлені нарікання на роботу Печенізького району електричних мереж щодо відключень електроенергії в селі, яке часто відбувається без попередження або безпідставно, на думку п’ятничан.

Також  порушувались  питання освітлення вулиць, вивезення сміття та побутових відходів,  надання можливості місцевим жителям  відвідувати ліс та берег водосховища.

Батьками дітей, які навчаються в   Печенізькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського висловлені побажання здійснення ремонту  зупинки шкільного автобусу.

Мешканцями села також порушувалися питання   соціального захисту населення, зокрема,  порядку нарахування та отримання субсидій, отримання паспортів, плати  земельного податку.

В ході проведення прийому керівництвом району та відповідними службами   були   проаналізовані питання, порушені   громадянами.  Частина із них   вирішена   в ході прийому, спеціалістами управлінь надані кваліфіковані консультації та  рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.