ВІДБУЛАСЯ КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

19 березня 2020 року відбулася координаційна нарада з питань запобігання поширення захворювань, які викликає коронавірус СOVID-19. У нараді взяли участь керівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району», відділу освіти, територіального центру соціального обслуговування громадян, Нацполіції, ДСНС, Держпродспоживслужби, голови сільських і селищної рад, працівники виконавчих органів.

В ході наради проаналізували санітарно-епідеміологічний стан в Печенізькому районі, обговорили алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання, спричинене коронавірусом, визначилися з потребами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» у засобах індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, створення необхідного резерву дезінфекційних засобів та медичних препаратів. Скоординували дії всіх служб району та органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради Лариса Ярова зазначила, що сьогодні ми опинилися перед черговим випробуванням на згуртованість та єдність і закликала всіх проявити відповідальне ставлення до протиепідеміологічних заходів та обмежень щодо запобігання поширення коронавірусу серед населення Печенізького району.

«Зі свого боку районна рада не тільки відслідковує ситуацію, а й діє. На цьому тижні ми провели нараду з медиками, де відпрацювали план дій на період карантину. Зокрема, районною радою організовано підвіз необхідних для населення медикаментів до фельдшерських пунктів району згідно розробленого графіку.

Головне наше завдання - захист людських життів! Тільки разом, об’єднавши наші зусилля,ми зможемо зменшити ризики та вистояти у цьому складному випробуванні», - зазначила Лариса Ярова.