«РАЗОМ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ»

20 березня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова ініціювала зустріч з депутатами районної ради – підприємцями, бізнесменами та фермерами району. В ході зустрічі обговорили питання санітарно-епідеміологічного стану в районі та потреби у засобах індивідуального захисту та медичного призначення, дезінфікуючих розчинах та миючих засобах для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району».

Лариса Ярова зазначила, що районна рада вживає всіх необхідних заходів, щоб уникнути розповсюдження коронавірусу на території Печенізького району. Постійно ведеться взаємодія з медичними працівниками та відповідними службами району. У зв’язку з припиненням пасажирських перевезень та відсутністю аптек у селах, районною радою було організовано підвіз необхідних медикаментів до фельдшерських пунктів та амбулаторій по всім населеним пунктам району згідно графіку. Також забезпечили підвезення медичних працівників, які працюють в КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» до місця роботи. Серед населення постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо профілактики поширення коронавірусної інфекції через засоби масової інформації, офіційний сайт та сторінку районної ради в соціальній мережі Фейсбук.

«Це випробування потребує скоординованих дій, нам потрібно відповідально підійти до сьогоднішнього виклику, бо тільки разом, об’єднавши наші спільні зусилля, ми зможемо зменшити ризики зараження цим вірусом», - наголосила голова райради.

За результатами зустрічі присутні прийняли одноголосне рішення про створення додаткового фонду «РАЗОМ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ», який буде наповнюватися за допомогою внесків депутатів районної ради, бізнесменів, підприємців, фермерів та всіх небайдужих громадян.

Кошти фонду будуть спрямовуватись на забезпечення потреб медичних закладів району. Відповідальними особами визначили депутата районної ради Віктора Ляшка та керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександра Жадана.

Сьогодні перші внески до фонду зробили депутати Печенізької районної ради Борис Калиновський, Олександр Герман, Олексій Передеря, Микола Кормілець та Сергій Ківшар.