Депутати районної ради об’єдналися у боротьбі з коронавірусом

25 березня 2020 року за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, для медичних закладів району було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини.

За час існування фонду «Разом проти коронавірусу» зібрано за рахунок благодійних внесків 120 тис. грн., сьогодні на суму у розмірі 74 420 грн. придбано 1500 медичних масок різного ступеню захисту, 200 шт. респіраторів, 18 захисних противірусних комбінезонів, 15 упаковок медичних рукавичок, 30 шт. захисних окулярів, 30 л дезінфікуючого розчину.

Найближчим часом вони будуть передані у пункти призначення для використання, а саме: до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району», служби швидкої допомоги, терапевтичного відділення № 2, фельдшерських пунктів та амбулаторій по всім населеним пунктам району.

«Сьогодні медики стоять на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією. Тому для нашого району їх життя та здоров’я – одне із найважливіших завдань. На даний час ми закупили те, що є першочерговим для роботи лікарів та медичного персоналу в умовах пандемії – засоби індивідуального захисту. Ми і надалі будемо сприяти медичним працівникам у тому, аби вони рятували людські життя та могли повноцінно виконувати свою роботу», - зазначила голова районної ради Лариса Ярова.

Від всієї громади висловлюємо слова щирої вдячності нашим землякам Борису Анатолійовичу Калиновському, Олександру Григоровичу Герману, Максиму Олександровичу Ніколаєнку, Олексію Миколайовичу Передері, Миколі Петровичу Кормільцю, Сергію Андрійовичу Ківшарю, Віктору Анатолійовичу Пшеничкі, Сергію Олексійовичу Піддубному та Ларисі Володимирівні Яровій.

«Вірю в те, що приклад депутатів районної ради стане поштовхом для об’єднання бізнесу і аграріїв у боротьбі із загрозою. Закликаю всіх небайдужих бути солідарними і фінансово підтримувати. Сьогодні неможливо бути в стороні, адже лише в єдності – наша сила. Допомога кожного з вас є дуже важливою», - наголосила Лариса Ярова.