ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВІДВІДАВ АРТЕМІВСЬКИЙ НВК

Губернатор Харківської області Олексій Кучер в рамках візиту до Печенізького району відвідав Артемівський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів». В ході візиту директор закладу Валентина Щеголяєва та Артемівський сільський голова Олександр Чумак ознайомили керівника області з роботою навчального закладу. Олексій Кучер оглянув приміщення дитячого садочку, спортивної зали, майстерні, актової зали та музейного комплексу.

Голова райради Лариса Ярова зазначила, що завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» вдалося здійснити ремонт приміщення актової зали, придбати декорації та сценічне вбрання, комп’ютерну та музичну апаратуру. Також в рамках конкурсу було здійснено ремонт спортивної зали та придбано спортивний інвентар.

Також голова райради звернула увагу присутніх на сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям, яке було збудовано в селі Артемівка у 2018 році на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Завдяки чому діти та місцеві мешканці мають змогу організовувати та проводити різноманітні змагання, матчі, естафети та турніри.

Крім того, Лариса Володимирівна повідомила, що з метою заохочення учнів та педагогів загальноосвітніх закладів за рішенням депутатського корпусу районної ради кращим педагогічним працівникам та їх вихованцям виплачується одноразова грошова винагорода.