ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВІДВІДАВ АРТЕМІВСЬКИЙ НВК

Дата публикации

Губернатор Харківської області Олексій Кучер в рамках візиту до Печенізького району відвідав Артемівський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів». В ході візиту директор закладу Валентина Щеголяєва та Артемівський сільський голова Олександр Чумак ознайомили керівника області з роботою навчального закладу. Олексій Кучер оглянув приміщення дитячого садочку, спортивної зали, майстерні, актової зали та музейного комплексу.

Голова райради Лариса Ярова зазначила, що завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» вдалося здійснити ремонт приміщення актової зали, придбати декорації та сценічне вбрання, комп’ютерну та музичну апаратуру. Також в рамках конкурсу було здійснено ремонт спортивної зали та придбано спортивний інвентар.

Також голова райради звернула увагу присутніх на сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям, яке було збудовано в селі Артемівка у 2018 році на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Завдяки чому діти та місцеві мешканці мають змогу організовувати та проводити різноманітні змагання, матчі, естафети та турніри.

Крім того, Лариса Володимирівна повідомила, що з метою заохочення учнів та педагогів загальноосвітніх закладів за рішенням депутатського корпусу районної ради кращим педагогічним працівникам та їх вихованцям виплачується одноразова грошова винагорода.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)