РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ПРИЙМАВ ГОСТЕЙ

В рамках візиту до Печенізького району 01 липня 2020 року голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер відвідав Печенізький районний Будинок культури. Гостинно зустрічали обласне керівництво Печенізький селищний голова Юрій Мариненко та директор закладу культури Валерій Лапко. В ході візиту Олексій Кучер ознайомився з роботою централізованої бібліотеки, хореографічного відділення, боксерської зали, відділення важкої атлетики та гирьового спорту.

Лариса Ярова відзначила, що районна рада приділяє значну увагу розвитку спорту в районі. Наша молодь має змогу тренуватися в облаштованих спортивних залах, матеріальна база яких оновлюється і поповнюється. А наші спортсмени демонструють високі результати у змаганнях різних рівнів.

Також голова райради зазначила, що в минулому році з районного бюджету були виділені кошти на ремонт фасаду приміщення закладу культури, укладку плитки та реконструкцію однієї з колон. Але цих коштів недостатньо, тому керівники району просили допомоги у фінансуванні цих робіт у губернатора області.