Привітання голови районної ради Лариси Ярової з Днем родини!

Шановні мешканці Печенізького краю!

Щиро вітаємо вас з Днем родини!

Родина для кожного з нас – це найдорожчі люди, які нас люблять, розуміють, сприймають такими, якими ми є. Саме родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Тож бережіть свою родину! Піклуйтеся про найдорожчих вам людей – батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів, дружин і чоловіків!

У цей святковий день бажаємо всім родинам взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай родина завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді! Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку! Хай кожен з нас відчує радість справжнього родинного щастя!

З Днем родини!

З щирими вітаннями,