ЛАРИСА ЯРОВА ПРИВІТАЛА З ЮВІЛЕЄМ САВРАНЯ АНАТОЛІЯ ПЕТРОВИЧА

29 червня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова привітала з 80-річним ювілеєм депутата Печенізької районної ради І, ІІІ, IV, V скликань - Анатолія Петровича Савраня. Лариса Володимирівна вручила імениннику Подяку голови районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову Печенізького району та з нагоди 80-річчя від Дня народження.

Вітаючи ювіляра Лариса Ярова зазначила: «Давно знаємо Вас не лише, як добропорядного чоловіка, батька й дідуся, а і як професіонала своєї справи, доброго наставника, порадника і вчителя, людину активної життєвої позицїі, професійної мудрості, досвіду й душевної доброти. Саме повага до Вас і ці якості вселяли людям довіру, неодноразово обираючи Вас депутатом районної та селищної рад. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви на всіх життєвих дорогах прагнули бути чуйним і турботливим до людей та вміли завжди допомагати, захищаючи інтереси мешканців громади. Дорогий ювіляре! Хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття!»