В ПЕЧЕНІЗЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. 26 червня на центральній площі селища Печеніги відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України.

У заході взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, голова райдержадміністрації Олександр Апостол, представники органів місцевого самоврядування, трудових колективів установ, підприємств та організацій. Розпочався захід з виконання державного гімну України та підняття Державного прапору України, прапору Харківської області та прапору Печенізького району.

Вітаючи присутніх зі святом Лариса Ярова зазначила: «Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки спільними зусиллями нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть демократія, верховенство права і справедливість. Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх територіальних громад».

Свої музичні вітання присутнім дарували самодіяльні артисти районного Будинку культури.