НА ЧАСІ ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕЧЕНІЗЬКОГО ЛІЦЕЮ

Дата публикации

22 липня 2020 року під стінами Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського відбулася акція проти дистанційного навчання школярів та можливого припинення діяльності опорного закладу.

 

 

У заході взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, голова Печенізької райдержадміністрації Олександр Апостол, заступник голови Печенізької райдержадміністрації Ольга Кизим, директор КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» Оксана Помиляйко, батьки, вчителі та небайдужі мешканці селища.

Присутні мали на меті отримати роз’яснення стосовно форми навчання школярів з 01 вересня 2020 року, а також порушили питання щодо можливого зупинення експлуатації приміщення КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського» Печенізької районної ради Харківської області внаслідок перевірки стану протипожежної безпеки в закладі та припису Печенізького районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Голова райдержадміністрації Олександр Апостол запевнив присутніх, що дане питання знаходиться під його особистим контролем та буде вирішено позитивно.

Звертаючись до батьків, голова райради Лариса Ярова зазначила, що листи щодо передбачення видатків на усунення недоліків припису Печенізького районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області неодноразово направлялися до Печенізької райдержадміністрації, відділу освіти та фінансового управління райдержадміністрації. Також були направлені листи щодо можливого залучення додаткових коштів з обласного бюджету у Харківську обласну раду, Департамент науки і освіти ХОДА, Департамент цивільного захисту ХОДА.

«Я, як мати двох дітей, які навчаються в цьому ліцеї, і надалі буду докладати максимум зусиль, щоб опорний заклад працював та розвивався. Не для того районна рада надала статус ліцею - опорного закладу, щоб його закрити», - наголосила Лариса Ярова.

Депутатський корпус районної ради завжди одноголосно підтримував заклади освіти, культури та охорони здоров’я і надалі буде працювати в режимі прийняття позитивних рішень.

На жаль, є люди, які намагаються спекулювати на цій темі, при цьому маючи можливість долучитися до позитивного вирішення цього питання.

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)