Привітання голови районної ради Лариси Ярової з Днем працівників торгівлі!

Шановні працівники торгівлі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. Професія продавця одна з найбільш поширених та затребуваних професій в нашому районі.Від вашої чуйності, тактовності, професіоналізму, від чітко організованої та злагодженої роботи закладів торгівлі залежить гарний настрій і самопочуття людей.

За останні роки торгівельна мережа Печеніжчини розширилася, стала більш сучасною. З року в рік ви нарощуєте обсяги товарообігу, урізноманітнюєте асортимент товарів і послуг, застосовуєте у своїй роботі новітні технології. Переконані, що й надалі торгівельна галузь району буде удосконалювати свою роботу, працюватиме над підвищенням рівня обслуговування населення, наповнюватиме споживчий ринок району високоякісними товарами.

Бажаємо вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, гарного настрою, ділової ініціативи! Хай і надалі ваші зусилля, спрямовані на розвиток торгівельної галузі краю, будуть успішними! Хай посмішка і добре слово вдячних покупців надихають вас на нові ідеї і добрі справи, а кожен новий день приносить задоволення від виконаної роботи, наповнює енергією, оптимізмом і вірою у щасливе майбуття!

Зі святом!

З щирими вітаннями,