ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ – УКРАЇНИ!

Шановні земляки!

28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо доленосну і знакову подію в історії нашої країни - День хрещення Київської Русі-України.

Із хрещенням Русі-України для нашого народу розпочалася нова історія. Прийняття християнства визначило подальшу долю церкви і українського народу. Саме віра була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися вперед на шляху розвитку і процвітання рідної землі.

Хрещення України – Русі і сьогодні залишається надзвичайно актуальним, воно є тим орієнтиром, що здатний допомогти українському суспільству і українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення Добра, примноження Любові.

Тож не втрачаємо віри, укріплюємо її щирими молитвами, світлими помислами та богоугодними діяннями. Нехай наша віра ніколи не згасає, а приносить у кожну домівку теплоту, добро, щастя і любов!

В цей святковий день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання. Нехай сьогоднішнє свято зціліть і об’єднає наші душі, наповнить змістом наше життя! Хай Господь оберігає Україну та український народ і дарує своє благословення! Зі святом Хрещення Київської Русі-України!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,