ПЕЧЕНІЖЧИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

21 серпня 2020 року на Печеніжчині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

У заходах взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, голова райдержадміністрації Олександр Апостол, народний депутат України Дмитро Шенцев, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоанн, керівники органів місцевого самоврядування, депутати, колективи організацій, установ та підприємств району, громадськість.

Розпочалися заходи з виконання державного гімну України та урочистого підняття державного прапору України, прапорів Харківської області та Печенізького району.

Далі урочистості продовжились в районному Будинку культури.

Сьогодні зі сцени лунали вітання від Лариси Ярової, Олександра Апостола, Дмитра Шенцева та Олександра Гусарова.

Звертаючись з вітальним словом до присутніх Лариса Ярова зазначила: «Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Щиро дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій нашого краю, а значить, і держави в цілому. Хай ваше життя буде таким же яскравим і багатим, як кольори нашого Державного Прапору: мирним, як небо, золотим, як стиглі пшеничні поля України! Міцного здоров’я всім, великого родинного щастя, миру і добра!»

На святковому заході за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня незалежності України Лариса Ярова та Олександр Апостол відзначили Грамотами Печенізької райдержадміністрації та Печенізької районної ради і подарунками активних мешканців громади.

Також на святі були відзначені переможці огляду-конкурсу «Квітучий край».

Для всіх присутніх була організована концертно-розважальна програма.