ВИПУСКНИЦІ ФАКУЛЬТЕТУ «СВІТ ПОЕЗІЇ» ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ

21 серпня 2020 року в комунальній установі «Печенізький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулися урочистості з нагоди закінчення громадянами похилого віку навчального курсу факультету «Світ поезії», який діяв в рамках соціально-педагогічної послуги "Університет третього віку". Саме ця соціальна послуга дозволяє людям старшого віку розкрити у собі приховані таланти, які були непомітні за сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.

Викладачем факультету була Гуляєва Людмила Гаврилівна, президент клубу «Любителів прекрасного», яка допомогла своїм ученицям поринути у світ поезії. Сьогодні випускниці факультету отримали Сертифікати, що підтверджують успішне опанування навчального курсу факультету «Світ поезії».

У заході взяла участь голова районної ради Лариса Ярова, яка щиро привітала всіх з успішним закінченням факультету та побажала нових творчих успіхів.

Директор територіального центру Зоя Поноварьова та присутні дякували Ларисі Володимирівні за небайдужість та увагу до громадян похилого віку.

У минулому році завдяки співробітництву між Печенізькою районною радою та німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» було здійснено реконструкцію частини будівлі територіального центру соціального обслуговування. Наразі у відремонтованих приміщеннях працюють гуртки по інтересам, своє дозвілля тут проводять люди похилого віку та проводиться навчання за програмою «Університет третього віку».

З вересня 2020 року розпочинається навчання на новому факультеті «Пісня, душа народу», викладачем буде Панова Ніна Федорівна, керівник вокально-фольклорного гурту «Криниця».

За чашкою чаю присутні залюбки спілкувалися одне з одним, розповідали про свої творчі доробки, читали вірші та співали пісні.

Свою творчість та гарний настрій всім дарували учасниці вокально-фольклорного гурту «Криниця».