ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапору і Днем Незалежності України! Ці свята – символ суспільної злагоди, миру, єднання українців в ім’я процвітання рідної країни. Під синьо-жовтим стягом наш народ утвердив одвічну ідею про державність і самостійність. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» - не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для громадян нові можливості та перспективи.

Цього року наша держава святкує 29-річницю незалежності. Для людини – це значний проміжок часу. Для країни – молодий вік. Протягом цих років ми формувалися як сучасна політична нація. Події останніх років мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують повагу до своєї Батьківщини, до її державних символів, до незалежності.

Тож давайте спільними зусиллями та добрими справами примножувати могутність рідної держави, її авторитет, самовіддано працювати, щоб розвивалася і квітнула наша рідна Печеніжчина і вся Україна! Хай ваше життя буде таким же яскравим і багатим, як кольори нашого Державного Прапору: мирним, як небо, золотим, як стиглі пшеничні поля України! Хай буде невичерпним джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі! Міцного здоров’я, впевненості у власних силах, успішної реалізації амбітних планів, миру і добра!

Зі святами вас, шановні земляки!

З найщирішими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,