ВІТАННЯ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ СЕЛА МАРТОВЕ!

Шановні мартівчани!

Сьогодні своє іменинне свято відзначає одне із наймальовничіших сіл нашого району - село Мартове. Від щирого серця вітаємо вас з цієї знаменною подією.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія наших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку вашої маленької Батьківщини.

Впевнено можемо сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні, працьовиті та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання, любов до рідного краю стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної родини.
Низький уклін вам і велика шана за самовіддану працю! Висловлюємо слова глибокої вдячності усім, хто вніс вклад у розвиток села. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків підтримувати славетні традиції свого народу!

Тож, бажаємо вам, шановні мешканці села Мартове, добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, мирного неба, благополуччя та достатку вашим сім’ям, успіху в усіх ваших починаннях! Нехай здійсняться всі ваші мрії та надії на краще майбутнє!

З повагою,
Голова Печенізької районної ради ЛАРИСА ЯРОВА,