ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ СЕЛА АРТЕМІВКА!

Шановні мешканці села Артемівка!

Щиро вітаємо вас з 318-річницею заснування села!

День народження села – свято для усіх його мешканців, для тих, хто тут народився і виріс. Села, як і люди, мають свою біографію. І у кожного вона своя – неповторна. Тому іменинне свято села – свято єднання для всіх його мешканців. Добрий дух рідного села, його тепло й затишок – запорука щасливої долі людини. Батьківська домівка – найдорожче місце для кожного. Саме від вас, шановні жителі села, залежить сьогодення і майбутнє Артемівки. Завдяки вашим працьовитим рукам твориться історія села, від вашої наполегливості та самовідданості залежить його майбутнє. .

Дякуємо всім артемівцям, небайдужим до долі рідного села, тим, хто продемонстрував приклад безкорисливого служіння малій Батьківщині, хто своєю щоденною сумлінною працею у всіх сферах сільського життя вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток села і району. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє.

В цей святковий для Артемівки день зичимо всім його жителям міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, успіхів в усіх починаннях. Нехай віра в краще майбутнє, любов до рідного села окриляє і дає сили для нових звершень, для нових добрих справ!

З найщирішими вітаннями,

Голова районної ради Лариса Ярова,