ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Шановні мешканці Печеніжчини!

29 серпня Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні, дорогі земляки, ми об’єднуємося в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. На долю України випало немало випробувань, різним поколінням українців доводилось зі зброєю в руках відстоювати свободу та незалежність.

Ми пишаємося нашими героями. Пам’ять про загиблих земляків завжди буде жити в наших серцях.

Бажаємо, щоб над українською землею було мирне небо, достаток та злагода у кожній домівці, і ніколи не згасала віра в щасливе майбутнє нашої держави.

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,