ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛАРИСИ ЯРОВОЇ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, з Днем знань!

Роки навчання – найкращі у житті. Саме в цей час ми відкриваємо свої здібності, знаходимо вірних друзів, визначаємо свої життєві пріоритети. У нашій пам’яті назавжди закарбовуються і перший дзвінок, і перший урок, і перші перемоги на шляху пізнання. Адже перший день нового навчального року завжди хвилюючий і неповторний – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличними переливами Першого Дзвоника.

Бажаємо всім вам, любі діти, захоплюючих подорожей у світ Знань і вірних друзів на все життя. Ніколи не зупиняйтесь на дорозі Знань: вона цікава і нескінченна! Батькам зичимо терпіння і живого інтересу до знань і успіхів у навчанні своїх дітей, а педагогам – допитливих та вдячних учнів та досягнення нових висот у викладацькому мистецтві. Нехай нинішнє свято Першого Дзвоника буде сонячним і радісним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Міцного здоров’я всім, миру, добра, щастя, невичерпного оптимізму, успіхів у роботі і навчанні!

Зі святом Знань, любі друзі! Щасти вам!

З повагою,

Голова районної ради Лариса Ярова,